Pomoc

Zaufanie i dobry kontakt z Klientami są dla nas niezwykle ważne, dlatego zapewniamy fachową obsługę i pomoc na każdym etapie naszej współpracy.

W ramach bezpieczeństwa system HalCash blokuje możliwość nadawania i wypłacania przekazów po przekroczeniu określonych limitów (dotyczy sumy wartości przekazów wysłanych na jeden numer telefonu):
•    Limit dobowy: 10500 zł (od godz. 12:00 do 12:00)
•    Limit miesięczny: 21000 zł
Ograniczenia dotyczące sieci bankomatów BZ WBK:
•    Limit pojedynczej wypłaty: 600 zł
•    Limit dobowy: 4000 zł
•    Limit roczny: 10000 zł

Tak. W bankomatach BZ WBK maksymalna kwota wypłaty wynosi 600 zł.
Przy próbie wypłaty kwoty powyżej 600zł z bankomatów BZ WBK na ekranie pojawi się komunikat o nieprawidłowej kwocie i pieniądze nie zostaną wypłacone. Kwoty powyżej 600zł można wypłacać na bankomatach sieci Euronet oraz SKOK24, gdzie maksymalna kwota jednorazowej wypłaty wynosi 2000 zł.

Nie, pieniądze można wypłacić w bankomatach sieci Euronet, BZ WBK oraz SKOK24 (bankomaty wolnostojące, nie znajdujące się w siedzibie banku). Zachęcamy do skorzystania z lokalizatora bankomatów w systemie HalCash, znajdującego się w zakładce „Znajdź bankomat”.
Informację o lokalizacji bankomatów można również uzyskać pod numerem infolinii HalCash 22 188 17 59.

System HalCash umożliwia przekaz pieniężny o wartości od 50 zł do 2000 zł, przy czym wartość musi być wielokrotnością kwoty 50 zł

Wiadomość SMS oczekuje na dostarczenie przez okres 24 godzin od nadania przekazu. Po tym czasie przekaz zostaje anulowany.

W przypadku pięciokrotnej próby wprowadzenia błędnych danych do bankomatu, transakcja zostanie zablokowana. Należy o tym fakcie poinformować nadawcę przekazu.

W przypadku skasowania wiadomości SMS z kodem referencyjnym, należy skontaktować się z nadawcą przekazu.

W przypadku nie wypłacenia gotówki przed upływem terminu ważności, pieniądze zostają przywrócone na rachunek nadawcy. Odbiorca powinien skontaktować się w tej sprawie z nadawcą przekazu.

Bankomat wypłaci jedynie całkowitą kwotę przekazu HalCash, która zostaje podana w wiadomości SMS wraz z kodem referencyjnym.

Przekaz pieniężny można wypłacić w jednym z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK oraz SKOK24 podłączonych do systemów HalCash. Po wybraniu funkcji "Wypłata pieniędzy bez karty" oraz usługi HalCash, należy wprowadzić następujące dane:
•    Numer telefonu komórkowego odbiorcy,
•    Kod PIN (od nadawcy),
•    Kod referencyjny (wiadomość SMS od HalCash),
•    Kwota przekazu
Zachęcamy do skorzystania z naszego narzędzia do symulacji wypłaty przekazu pieniężnego HalCash. Znajduje się on w zakładce "Czym jest HalCash".

HalCash to nowatorska usługa pozwalająca na wypłatę pieniędzy z bankomatu bez użycia karty.
System HalCash umożliwia wysyłanie przekazów pieniężnych na numer telefonu komórkowego odbiorcy, a następnie wypłatę środków pieniężnych z bankomatu bez użycia karty. Odbiorca otrzymuje od HalCash wiadomość SMS z kodem referencyjnym niezbędnym do wypłaty pieniędzy.
Gotówka przekazywana jest natychmiast i można ją wypłacać 24 godziny 7 dni w tygodniu.

W tej sytuacji najlepiej skontaktować się z infolinią HalCash pod numerem 22 578 71 61 lub 22 578 71 62, czynną w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00 – 17:00. Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania oraz udzieli pomocnych wskazówek dotyczących obsługi bankomatu.