Czym jest HalCash?

HalCash to innowacyjna usługa stwarzająca nowe możliwości przekazów pieniężnych. Wystarczy numer telefonu komórkowego oraz bankomat. Sprawdź jakie to proste.

Jak to działa?

W odróżnieniu od pozostałych rozwiązań dostępnych na rynku, wysyłamy pieniądze na numer telefonu komórkowego. W ciągu kilku sekund odbiorca otrzymuje wiadomość SMS z kodem, który pozwala mu odebrać gotówkę bez użycia karty w jednym z kilku tysięcy bankomatów w całej Polsce. Zapoznaj się z działaniem przekazu pieniężnego HalCash w trzech prostych krokach:

Krok 1

Aby nadać przekaz pieniężny HalCash, należy wprowadzić następujące dane:

  • Numer telefonu komórkowego odbiorcy
  • Kwotę przekazu (50 zł - 2000 zł)
  • Kod PIN (czterocyfrowy kod zabezpieczający ustala nadawca)

Krok 2

  • Odbiorca otrzymuje od HalCash wiadomość SMS z czterocyfrowym kodem referencyjnym
  • Nadawca przekazuje odbiorcy czterocyfrowy kod PIN

Krok 3

Odbiorca udaje się do najbliższego bankomatu w systemie HalCash – są to bankomaty sieci EURONET, BZ WBK oraz SKOK24, wybiera opcję „Wypłata bez użycia karty” (prawy dolny przycisk ekranu bankomatu), a następnie usługę HalCash i zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie wprowadza dane:

  • Numer telefonu komórkowego odbiorcy
  • Kwotę przekazu
  • Kod PIN (podany przez nadawcę)
  • Kod referencyjny (otrzymany SMS od HalCash)

Po zaakceptowaniu danych bankomat wypłaca gotówkę

Nadawanie przekazów pieniężnych HalCash jest obecnie dostępne dla klientów biznesowych. Wkrótce usługa zostanie udostępniona także klientom indywidualnym.

Zobacz i dowiedz się więcej:

Jak wypłacać pieniądze? »

Przekaz HalCash można odebrać w bankomatach sieci Euronet, BZ WBK oraz SKOK24, a do wypłacenia pieniędzy wystarczy telefon komórkowy z wiadomością SMS otrzymaną od HalCash...

zobacz więcej

Korzyści »

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów wnosimy nową jakość do szybkich przekazów pieniężnych. Rozwijamy i oferujemy innowacyjne rozwiązanie, dzięki którym nasi Klienci oraz Partnerzy osiągają realne korzyści...

zobacz więcej

Partnerzy »

Współpracujemy jedynie z zaufanymi partnerami. Poprzez nawiązanie współpracy z bankami oraz instytucjami w Polsce, oferujemy dostępność naszego systemu 24 godziny 7 dni w tygodniu...

zobacz więcej

Jesteś zainteresowany wykorzystaniem HalCash w biznesie?
Skontaktuj się z nami!

 

Dział handlowy

Zadzwoń lub napisz bezpośrednio do naszego działu handlowego, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz przygotujemy korzystną ofertę.

tel.:  +48 (22) 578 71 66 e-mail: biuro@halcashcee.com
fax.: +48 (22) 472 37 90  

mobile: +48 786 041 382 ,+48 786 041 370